• Z inicjatywy Episkopatu Polski odbywa się dzisiaj zbiórka na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Ofiary można składać do skarbony pod chórem.
  • Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi zaprasza na rekolekcje dla młodzieży męskiej, które odbędą się w pierwszy weekend lutego. Udział w nich mogą wziąć uczniowie klas pierwszych szkół średnich i starsi. W tym roku rekolekcje odbywać się będą przez internet. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do 3 lutego drogą mailową: [email protected] lub przez tel.: 42 664 88 88. Początek rekolekcji w piątek, 5 lutego o godz. 16.30. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny.
  • Przypominamy, że nabożeństwa do Matki Bożej Trybunalskiej z odczytywaniem intencji odprawiane są w środy o godz. 16:45 (kartki z intencjami można składać do skarbonki pod chórem), natomiast w piątki o godz. 15 odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego, po której istnieje możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i spowiedzi do Mszy św. wieczornej.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim składającym ofiary zarówno w kościele jak i na konto bankowe. Msza św. w intencji dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego odprawiana jest w środy o godz. 8.