• Uroczystość Zwiastowania Pańskiego a jednocześnie Dzień Świętości Życia przypada w czwartek 25 marca. Przyrzeczenia Duchowej Adopcji można będzie składać podczas Mszy św. rannej i wieczornej. Osoby zainteresowane mogą zaopatrzyć się w przygotowane formularze, które znajdują się na stoliku pod chórem.
  • Tego dnia po Mszy św. Wieczornej będzie miało miejsce nabożeństwo, podczas którego osoby odprawiające rekolekcje Oddanie 33 będą mogły złożyć swoje zawierzenie. Formularze z tekstem zawierzenia znajdują się na stoliku pod chórem. Serdecznie zapraszamy także na ostatnią konferencje o tematyce maryjnej w środę po Mszach św. wieczornych.
  • Dodatkowe dyżury spowiedzi będą w najbliższy piątek i sobotę oraz od poniedziałku do środy w Wielkim Tygodniu od godz. 17-19. Natomiast spowiedź w Wielki Piątek i Wielką Sobotę będzie w godz. 8-16. W Wielki Czwartek spowiedzi nie będzie.
  • Liturgie Triduum Paschalnego w naszym kościele będą celebrowane w następującym porządku: Liturgia Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek o godz. 19, Liturgia Męki Pańskiej w Wielki Piątek o godz. 19 i Liturgia Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę o godz. 20. W Niedzielę Wielkanocną pierwsza Msza św. Odprawiona będzie o godz. 6 zamiast o godz. 7.
  • Msza św. w intencji dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego odprawiana jest w środy o godz. 8.