• Dziś I niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14:30, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 15.
  • Imiona zmarłych polecanych w wypominkach rocznych odczytywane będą w poniedziałek o godz. 16:30.
  • W ramach przygotowania do rekolekcjami ewangelizacyjnym, które mają odbyć się w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 19-22 września, w dniach 13-18 września w różnych kościołach naszego miasta będzie prowadzona całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W naszym Sanktuarium odbędzie się ona 13 września w poniedziałek. W związku z tym prosimy chętne osoby o zapisywanie się na dyżury podczas adoracji. Lista leży w zakrystii. Można zapisywać się na pół godziny lub więcej.
  • Piotrkowska Arena Młodych – spotkanie dla młodzieży pt. Szukać, czy odejść? – odbędzie się w naszym Sanktuarium 24 września o godz. 18:30. Zajawką tego wydarzenia są skarbonki na pytania młodych dotyczące wiary, Kościoła i Boga. Skarbonki powinny niebawem znaleźć się w szkołach średnich naszego miasta, a jedna z nich znajduje się na stoliku pod chorem. Na część pytań odpowiemy podczas Piotrkowskiej Areny Młodych, na pozostałe postaramy odpowiadać sukcesywnie na Instagramie.
  • Msza św. w intencji dobroczyńców naszego Sanktuarium i domu zakonnego odprawiana jest w środy o godz. 8.
  • Należność za prasę prosimy wrzucać do skarbony, do której zbierane są ofiary na Sanktuarium.