• Msza św. w intencji władzy ustawodawczej i sądowniczej odprawiona będzie w środę 26 stycznia o godz. 17. Przypominamy, że jest to zawsze miesięcznica koronacji Obrazu Matki Bożej Trybunalskiej, która odbyła się 26 maja 2006 r.
  • Nowenna do Matki Bożej Trybunalskiej z odczytywaniem intencji odprawiana jest w środy o godz. 16:45. Natomiast Koronka do Miłosierdzia Bożego, po której do Mszy św. wieczornej trwa adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź jest w piątki o godz. 15.
  • Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Jedni drugich ciężary noście, i tak wypełnicie prawo Chrystusa trwają w Kościele Łódzkim od 16 do 31 stycznia. Ich program znajdziemy w gablocie. W sposób szczególny zapraszamy 29 stycznia o godz. 19 do bazyliki archikatedralnej na centralne nabożeństwo ekumeniczne pod przewodnictwem ks. abp. Grzegorza Rysia z udziałem przedstawicieli bratnich Kościołów.
  • Dziękujemy za wszelkie ofiary składane w Sanktuarium i na nasze konto bankowe. Msza św. w intencji dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego odprawiana jest w środy o godz. 8.