• Rekolekcje Wielkopostne w Sanktuarium potrwają do środy 30 marca. Nauki rekolekcyjne głoszone będą w czasie Mszy św. o godz. 8 i 17. Po wieczornej Mszy św. będzie dodatkowo możliwość uczestniczenia w medytacji prowadzonej. Taca we wtorek i środę przeznaczona będzie na potrzeby duszpasterskie jezuickiej placówki w Bydgoszczy, gdzie posługuje o. Piotr.
  • Drogi Krzyżowe odprawiane są w piątki Wielkiego Postu o godz. 7:30 i po Mszy św. wieczornej ok. godz. 17:30. Gorzkie Żale śpiewane są w niedziele przed Mszą św. wieczorną o godz. 16:40.
  • W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa w piątek po Mszy św. rannej; nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Zespół Gloria di Dios obchodzący 20. lecie swojego istnienia zaprasza na koncert charytatywny, podczas którego będą zbierane pieniądze i produkty dla uchodźców z Ukrainy w naszym Sanktuarium w sobotę 2 kwietnia o godz. 18. Jeśli chodzi o produkty to aktualnie potrzebne są: cukier, mąka, kasza, ryż, proszek do prania, papier toaletowy. Zebrane pieniądze i produkty zostaną przekazane do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Wstęp na koncert jest wolny.
  • Pielgrzymkę do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu organizujemy w najbliższą sobotę 2 kwietnia. Są jeszcze wolne miejsca. Wyjazd o godz. 9 powrót ok. godz. 18. Zainteresowanych prosimy o kontakt z o. Andrzeja Lemiesza SJ. Tel. 692-799-069.
  • Za tydzień I niedziela miesiąca: o godz. 14:30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 15 nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa.
  • Na Mszę św. z Zawierzeniem Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski zaprasza parafia Jacka i Doroty w sobotę 2 kwietnia o godz. 18. O godz. 17 różaniec wynagradzający.
  • Kolejny męski różaniec ulicami Piotrkowa odbędzie się w sobotę 2 kwietnia. Początek w Kościele Najświętszego Serca Jezusa o godz. 10, na zakończenie Msza św. w kościele świętych Jacka i Doroty o godz. 11.
  • Osoby, które chciałyby wesprzeć nasze Sanktuarium przekazując 1% swojego podatku, mogą to uczynić poprzez Fundację Magis. Ulotki ze szczegółowymi informacjami znajdują się na stoliku pod chórem. Msza św. w intencji wszystkich dobroczyńców odprawiana jest w środy o godz. 8.