• Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które przeznaczymy na konserwację i utrzymanie naszego Sanktuarium.
  • Dziś odbywa się w całym kościele w Polsce liczenie wiernych uczestniczących w Mszach świętych oraz przyjmujących komunię św.
  • Nabożeństwa różańcowa odprawiane są w październiku po Mszach św. wieczornych ok. godz. 17:30.
  • We wtorek, 11 października Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18:30.
  • W środę Msza św. w intencji dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego o godz. 8.00, a o godz. 16.40 nabożeństwo do MB Trybunalskiej.
  • Zbliża się listopad – miesiąc naszej pamięci o zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się w zakrystii. Prosimy o ich czytelne wypełnianie. Wypełnione kartki należy przynosić do zakrystii. Imiona zmarłych będą wyczytywane przez cały listopad. Każdego dnia odczytywana będzie kolejna ich część. Msze św. wieczorne każdego dnia będą odprawiane za wszystkich zmarłych poleconych w wypominkach. W środę intencja wypominkowa będzie dołączona do intencji zbiorowej w ramach nowenny do Matki Bożej Trybunalskiej.
  • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali kolejny 22 Dzień Papieski „Blask Prawdy”. Ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnej ale ubogiej młodzieży w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia prosimy składać do skarbony św. Antoniego.
  • We wtorek, 18 października o godz. 18.30 rozpocznie się Seminarium Odnowy w Duchu Świętym – 7.tygodniowe rekolekcje zatytułowane „Czy naprawdę wierzysz?” Poprowadzi je o. Andrzej Lemiesz SJ wraz ze Wspólnotą Nazaret. Serdecznie zapraszamy!
  • Forum Ruchów Katolickich w Piotrkowie Tryb. oraz Ks. Dziekan serdecznie zapraszają do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym ulicami naszego miasta. Rozpocznie się ono w niedzielę, 23 października o godz. 16.00 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego i przechodząc ulicami miasta zakończy się w kościele farnym ok. godz. 17.30.