• Dziś przeżywamy kolejny Dzień Papieski. Ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnej ale ubogiej młodzieży w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia prosimy składać do skarbony św. Antoniego.
  • Nabożeństwa różańcowe odprawiamy po Mszach św. wieczornych.
  • W każdy piątek zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu oraz spowiedź od godz. 15.00.
  • We wtorek, 18 października o godz. 18.30 rozpocznie się Seminarium Odnowy w Duchu Świętym – 7.tygodniowe rekolekcje zatytułowane „Czy naprawdę wierzysz?”.
  • Mszę św. w intencji dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego odprawiamy w środy o godz. 8.00.
  • Zbliża się listopad – miesiąc naszej pamięci o zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się z tyłu kościoła na stoliku oraz w zakrystii. Prosimy o ich czytelne wypełnianie. Wypełnione kartki należy przynosić do zakrystii. Imiona zmarłych będą wyczytywane przez cały listopad. Każdego dnia odczytywana będzie kolejna ich część. Msze św. wieczorne każdego dnia będą odprawiane za wszystkich zmarłych poleconych w wypominkach. W środę intencja wypominkowa będzie dołączona do intencji zbiorowej w ramach nowenny do Matki Bożej Trybunalskiej.
  • Wspólnota Domowego Kościoła i Dyrekcja kina Helios w Piotrkowie zapraszają na pokaz specjalny filmu: Medjugorie, który będzie miał miejsce w kinie Helios 19 października (środa) o godz. 18.00. Przewidziano promocyjne ceny biletów.
  • Kolejny Wieczernik Trybunalski, poświęcony tym razem postaci św. Jana Pawła II, odbędzie się w sobotę, 22 października od godz. 11.00 w naszym Sanktuarium. W programie Godzinki, konferencja formacyjna, Eucharystia, modlitwa różańcowa w intencji polskiego parlamentu.
  • Przypominamy o nabożeństwie różańcowym ulicami naszego miasta, organizowanym przez Forum Ruchów Katolickich w Piotrkowie Tryb. oraz Ks. Dziekana: Niedziela, 23 października, godz. 16.00, początek w kościele Najświętszego Serca Jezusowego.