• Dziś I niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 14:30, nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa o godz. 15.00.
  • Msza św. z modlitwą o uzdrowienie we wtorek o godz. 18:30.
  • Imiona zmarłych polecanych w wypominkach wyczytujemy przez cały listopad o godz. 16:30. Jutro – w pierwszy poniedziałek – wyczytujemy tylko wypominki roczne i w ich intencji odprawimy wieczorną Mszę św. W środę zaś intencję wypominkową dołączamy do intencji nowennowej ku czci MB Trybunalskiej.
  • Zebraną w przyszłą niedzielę tacę przeznaczymy na konserwacje i utrzymanie naszego Sanktuarium. Mszę św. w intencji dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego odprawiamy w środy o godz. 8.00.
  • W imieniu Pana Krzysztofa Chojniaka, Prezydenta Piotrkowa, serdecznie zapraszamy do udziału w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji tradycyjnie w przeddzień Święta, w czwartek, 10 listopada, o godz. 17.00, w Centrum idei „Ku demokracji” przy kościele Panien Dominikanek, wspólnie z Chórem Jana będziemy śpiewać pieśni patriotyczne. W piątek, 11 listopada o godz. 10.00 w Sanktuarium MB Piotrkowskiej OO. Bernardynów rozpocznie się Msza św. w intencji Ojczyzny celebrowana przez J.E. ks. Bp Marka Marczaka. Po niej uroczystości przy pomniku Grobu Nieznanego Żołnierza na placu Tadeusza Kościuszki. Ceremonia wojskowa odbędzie się z asystą Kompanii Honorowej 25. Brygady Kawalerii Powietrznej.
  • Kuria Archidiecezji Łódzkiej informuje, że abp Grzegorz Ryś udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 11 listopada br.
  • W przededniu Święta Niepodległości, w czwartek, 10 listopada, zapraszamy także do naszego kościoła na koncert pieśni patriotycznych na godz. 18.15. Wykonawcami będą: Piotrkowska Orkiestra Kameralna I i II stopnia wraz z chórem oraz solistka, p. Magdalena Chudzieczek-Cieślar. Ufamy, że pomimo niedużej odległości czasowej od miejskiego śpiewania pieśni patriotycznych osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z oby propozycji.