• Dzisiaj obchodzimy VI Światowy Dzień Ubogich. To także XIV Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym „Uleczyć tęsknotę” – Ukraina. Na stoliku przy wyjściu znajdziemy ulotki w jaki sposób możemy ciągle pomagać udręczonej wojną Ukrainie.
  • Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które przeznaczymy na konserwację i utrzymanie Sanktuarium. Prace konserwatorskie powoli dobiegają końca, jednak odkryto na suficie uszkodzenia, które muszą zostać jak najszybciej naprawione, stąd rusztowania w naszym kościele jeszcze trochę postoją. W każdą środę o godz. 8.00 odprawiamy Mszę św. w intencji dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego.
  • Imiona zmarłych polecanych w wypominkach wyczytujemy przez cały listopad o godz. 16:30.
  • Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to święto patronalne Apostolstwa Modlitwy – wspólnoty działającej przy naszym Sanktuarium. W jej intencji będziemy się modlić podczas Mszy św. o godz. 8.00.
  • Przypominamy, że w każdą środę o godz. 16:40 modlimy się Nowenną do Matki Bożej Trybunalskiej. Kartki z prośbami i podziękowaniami można składać do skarbonki pod chorem. Natomiast w każdy piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, po której jest okazja do spowiedzi i adoracji Jezusa Eucharystycznego do godz. 16:30.
  • Wspólnota Domowego Kościoła oraz Dyrekcja kina „Helios” w Piotrkowie Tryb. serdecznie zapraszają na pokaz specjalny filmu „Prorok”. Seans odbędzie się w kinie Helios przy ul. Słowackiego 123, w środę, 16 listopada o godz. 18.00. Film jest oparty o historię życia bł. ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Przewidziano promocyjne ceny biletów. Zapraszamy!
  • Duszpasterstwo Młodzieży  Archidiecezji Łódzkiej serdecznie zaprasza młodzież na 37. Światowy Dzień Młodzieży, który odbędzie się 20 listopada br. w niedzielę Chrystusa Króla. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 w dolnym kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Łodzi (ul. Retkińska 127), a zakończy się w parafii Chrystusa Króla (ul. bp. W. Bandurskiego 55) około godz. 14:30. W programie m.in. słowo ks. Arcybiskupa Grzegorza Rysia, Eucharystia, świadectwa.