• Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które przeznaczymy na konserwację i utrzymanie naszego Sanktuarium. W intencji dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego modlimy się w każdą środę podczas Mszy św. o godz. 8.00.
  • Dzisiaj o godz.14.30 adoracja Najśw. Sakramentu i o 15.00 nabożeństwo do Serca Jezusa.
  • Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły.
  • We wtorek, 10 stycznia, Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.30.
  • W każdą środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Trybunalskiej o godz. 16.40, a w każdy piątek na adorację Najśw. Sakramentu, koronkę do Bożego Miłosierdzia i możliwość spowiedzi od godz. 15.00.
  • W piątek, 13 stycznia, zapraszamy serdecznie do naszego kościoła na koncert kolęd w wykonaniu chóru Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie. Początek o godz. 18.00.
  • Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości” trwają w naszej archidiecezji od 7 do 20 stycznia. Szczegóły na naszym Facebooku oraz stronie internetowej Archidiecezji Łódzkiej.
  • Spotkanie opłatkowe z udziałem Ks. Biskupa dla pracowników Edukacji i nauczycieli będących na emeryturze odbędzie się 13 stycznia o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Jerozolimskiej 73.
  • Koncert Kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Muzyki Myśliwskiej i solistów Teatru Wielkiego w Poznaniu odbędzie się 14 stycznia o godz. 16.00 kościele Miłosierdzia Bożego przy ul. Łódzkiej 49a.
  • Plan kolędy parafii farnej na najbliższy tydzień znajduje się w gablocie przed wejściem do kościoła.