• Od jutra rozpoczynają się ferie w naszym województwie. Wszystkich nauczycielom, katechetom, dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku.
  • W środę na Mszy św. o godz. 8.00 modlimy się za naszych dobroczyńców, natomiast o 16.40 nabożeństwo ku czci MB Trybunalskiej i o 17.00 Msza św. w intencjach powierzonych Maryi.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w zeszłym roku rozliczając PIT przekazali 1% na nasze Sanktuarium. Zebraliśmy w ten sposób kwotę prawie 5000 PLN, którą przeznaczymy na dalsze prace remontowe. Projekty konserwatorskie za rok 2022 zostały już odebrane i zakończone, natomiast obecnie trwają prace, mające na celu naprawić głębokie pęknięcia sufitu przy głównym żyrandolu. Udało się już także wymienić silnik mechanizmu zasłaniania obrazu Matki Bożej.
  • W roku 2023 można odliczyć od podatku 1,5% (a nie 1% jak dotychczas) i z góry dziękujemy za wsparcie nas w ten sposób. Na tablicy w kościele wisi szczegółowa informacja jak można to zrobić; można również wziąć leżącą na stoliku karteczkę z wszystkimi potrzebnymi danymi.
  • Trwa kolęda w parafii farnej, plan na najbliższy tydzień znajduje się w gablocie przed wejściem do kościoła.
  • Już dziś zapraszamy na Wieczernik Trybunalski, który odbędzie się w sobotę, 28 stycznia. Konferencję pt.: „W jakiego Boga wierzę?” wygłosi o. Grzegorz Ginter, rektor naszego kościoła. Ten Wieczernik będzie według nowej, zmienionej formuły i rozpocznie się o godz. 15.00 w sali Kana, wejście przez podwórko domu zakonnego. Szczegóły na plakacie.