• Dziękujemy za wszelkie ofiary i wpłaty na nasze konto. Za naszych ofiarodawców i dobroczyńców modlimy się w każdą środę podczas Mszy św. o godz. 8.00.
  • W czwartek, 26 stycznia o godz. 17.00 Msza św. w intencji władzy ustawodawczej i sądowniczej – jest to kolejna rocznica koronacji naszego obrazu MB Trybunalskiej, która miała miejsce 26 maja 2006 r.
  • W piątek, 27 stycznia na Mszy o godz. 17.00 będziemy prosili o trzeźwość mieszkańców Piotrkowa i okolic.
  • W sobotę, 28 stycznia zapraszamy na pierwszy w nowym roku Wieczernik Trybunalski. Konferencję pt.: „W jakiego Boga wierzę?” wygłosi o. Grzegorz Ginter, rektor naszego kościoła. Ten Wieczernik będzie według nowej, zmienionej formuły i rozpocznie się o godz. 15.00 w sali duszpasterskiej „Kana”, wejście od podwórka do domu zakonnego. Szczegóły na plakacie.

Równocześnie tego dnia zapraszamy na Nowennę do MB Trybunalskiej, którą przenosimy ze środy godz. 16.40 na sobotę po Mszy o 17.00. Tak więc w najbliższą środę nie będzie już tego nabożeństwa, zapraszamy na nie w sobotę. Sobotnia Msza wieczorna będzie według formularza o Matce Bożej, a nie z niedzieli, ale każdy, kto przychodził na tę Mszę właśnie z tej racji, że była niedzielna – dalej może to czynić. Każda sobotnia Msza popołudniowa lub wieczorna, choćby była z innego formularza niż niedzielny – uczestniczy już w liturgii niedzielnej. Szczegółowa informacja znajduje się na tablicy pod chórem i w gablocie przed kościołem.

  • Trwa kolęda w parafii farnej, plan na najbliższy tydzień znajduje się w gablocie przed wejściem do kościoła.
  • Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi zaprasza młodzież męską na rekolekcje. Szczegóły na plakacie pod chórem.