• Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które przeznaczymy na utrzymanie i konserwację Sanktuarium. W każdą środę o godz. 8.00 odprawiamy Mszę św. w intencji dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego.
  • W piątek od godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja Najśw. Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  • Abp Grzegorz Ryś zaprasza do włączenia się w zbiórkę pieniędzy na pomoc dla mieszkańców Aleppo, którzy ucierpieli w związku z ostatnim trzęsieniem ziemi. Ta miejscowość w Syrii jest szczególnie związana z naszą archidiecezją. Wszystkich pragnących wspomóc zachęcamy do wrzucania ofiary do skarbony św. Antoniego. Na tablicy pod chórem umieściliśmy także informację z kontem bankowym do wpłat na akcję „Solidarni z Aleppo”.
  • Serdecznie zapraszamy na kolejny Wieczernik Trybunalski, który odbędzie się w sobotę, 25 lutego. Konferencję pt.: „Modlić się? Ale jak!” wygłosi o. Grzegorz Ginter, rektor naszego kościoła. Wieczernik rozpocznie się o godz. 15.00 w sali Kana, w domu zakonnym. Szczegóły na plakacie.
  • W parafii farnej zakończyła się kolęda. Jeśli kogoś nie było w domu, a chciałby przyjąć księdza po kolędzie, prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafii farnej.
  • W każdy piątek zapraszamy młodzież z klas 8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych, którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty młodzieżowej MAGIS. Spotkania odbywają się w sali Miriam w domu zakonnym o godz. 17.00. Szczegóły na plakacie.
  • W naszej wspólnocie zamieszka na 2 tygodnie kleryk Michał z łódzkiego Seminarium Duchownego dla starszych kandydatów do święceń. Będzie pomagał w zakrystii i domu zakonnym. Serdecznie go witamy wśród nas.