Ogłoszenia duszpasterskie:

  • Dziś I Niedziela miesiąca marca. O godz. 14.30 adoracja Najśw. Sakramentu, a o 15.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z wyjaśnieniem intencji Apostolstwa Modlitwy na kolejny miesiąc. Dzisiejsza niedziela w Kościele w Polsce jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Z tej okazji w całej Polsce zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom. U nas ofiary na ten cel można wrzucić do skarbony św. Antoniego.
  • Jutro o 16.30 zapraszamy na wypominki roczne, a o 17.00 Msza św. w intencji osób wyczytanych w wypominkach.
  • W środę, jak zawsze o godz. 8.00, modlimy się za naszych ofiarodawców i dobroczyńców, a w sobotę po Mszy św. o 17.00 Nowenna do MB Trybunalskiej.
  • Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które odprawiamy w każdy piątek o godz. 7.30 oraz 17.30, a także na Gorzkie żale – w każdą niedzielę o godz. 16.40.
  • Superior serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które podczas Mszy św. czytają Słowo Boże w naszym Sanktuarium – na spotkanie do salki w domu zakonnym w najbliższy piątek, 10 marca, o godz. 18.00. Zapraszamy także te osoby, które chciałyby tę posługę pełnić.
  • W przyszłą niedzielę 12 marca na wszystkich Msza św. posłuchamy kazania o. Polikarpa z Ugandy o współczesnym niewolnictwie. Po Mszy będzie można wesprzeć fundację zajmującą się walką z handlem ludźmi ofiarą do puszki oraz zrobić zakupy na afrykańskim kiermaszu. Szczegóły na plakacie. To także II niedziela miesiąca – tacę tego dnia przeznaczymy, jak zawsze, na dalsze prace remontowe w naszym Sanktuarium.
  • Dzień skupienia dla wdów i wdowców odbędzie się w sobotę, 11 marca, w Klasztorze oo. Bernardynów w Piotrkowie Tryb. Początek Eucharystią o godz. 10.00, zakończenie ok. 17.00. Zapisy w zakrystii kościoła oo. Bernardynów.