Ogłoszenia duszpasterskie:

  • Rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne pt. „Twarz Ojca”. Potrwają do środy, 29 marca. Nauki rekolekcyjne na Mszach o godz. 8.00 i 17.00. Po wieczornej Mszy św. dodatkowo zapraszamy na 30-minutową adorację Najśw. Sakramentu. W środę zbierzemy tacę na potrzeby duszpasterskie naszej wspólnoty.
  • Koncert Pasyjny przygotowany przez Państwową Szkołę Muzyczną w Piotrkowie Tryb. odbędzie się w czwartek, 30 marca o godz. 18.00.
  • Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 7.30 i 17.30, a na Gorzkie żale w niedziele o godz. 16.40. W piątek – jak zawsze, zapraszamy na godz. 15.00 na koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najśw. Sakramentu połączoną z możliwością spowiedzi.
  • Przedświąteczne sprzątanie Sanktuarium odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy. Prace rozpoczniemy po porannej Mszy św. i nabożeństwie do Niepokalanego Serca NMP, które tego dnia przypada z racji I soboty miesiąca.
  • Za tydzień – Niedziela Palmowa, równocześnie I Niedziela miesiąca. Tego dnia przy sanktuarium będzie można zaopatrzyć się w palmy, które będzie rozprowadzała Młodzieżowa Wspólnota Magis. Dochód z ofiar przeznaczony będzie na działalność wspólnoty.
  • W piątek, 31 marca, wieczorem wyruszy z Piotrkowa Ekstremalna Droga Krzyżowa. To całonocny marsz w milczeniu z rozważaniami Męki Pańskiej, dla osób wytrzymałych i sprawnych fizycznie. Są 4 trasy: do Paradyża, Parzna, Kamieńska i Gidel. Początek Mszą św. o godz. 18.30 w kościele Panien Dominikanek. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej: edk.org.pl 
  • Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek przy ul. Armii Krajowej 19 prowadzi nabór do wszystkich grup wiekowych. Zapraszamy rodziców do odwiedzenia przedszkola i zapoznania się z ofertą zajęć.