OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

  • Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tace z przeznaczeniem na utrzymanie i dalsze prace konserwacyjne w Sanktuarium. Mszę św. w intencji naszych dobroczyńców odprawiamy w każdą środę o godz. 8.00.
  • W najbliższy wtorek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Rozpoczęcie różańcem o godz. 18.00. Mszę św. i modlitwę poprowadzi gościnnie o. Jacek Olczyk – jezuita, opiekun Wspólnoty Mocni w Duchu z Łodzi.
  • W piątek, 16 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. jak w dzień powszedni. Tego dnia, z racji uroczystości, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Informujemy, że w naszym sanktuarium od pierwszej niedzieli lipca, tj. 2 lipca nie będziemy odprawiali Mszy św. o godz. 7.00 rano. Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.30 i 17.00, jak również Msze św. i nabożeństwa w tygodniu pozostają bez zmian. Osoby, które zazwyczaj uczestniczyły w Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na pozostałe Msze św., byśmy mogli w ten sposób tworzyć większą wspólnotę eucharystyczną. Także nam, jezuitom, pomoże to w pracy duszpasterskiej i zaangażowaniach, które niektórzy z nas mają poza naszym sanktuarium. Dziękujemy za zrozumienie i przyjęcie tej decyzji.
  • Parafia Najśw. Serca Jezusowego zaprasza na koncert kameralny z okazji odpustu parafialnego – Niedziela, 18 czerwca, godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.
  • W dniach 11-16 lipca odbędzie się 154. Piesza Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem „Idziemy z pośpiechem”. Zapisy w parafii farnej. Szczegóły również na plakacie.