OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

  • W najbliższą sobotę, 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Tego dnia również zapraszamy na ostatni przed wakacjami Wieczernik Trybunalski, „Od prostej modlitwy do prostego życia”. Początek o 15.00 w sali Kana – wejście do domu zakonnego. Szczególy na plakacie. Tego dnia po Mszy wieczornej, Nowenna do MB Trybunalskiej.
  • Za tydzień w niedzielę, 25 czerwca na wszystkich Msza św. będzie śpiewała grupa muzyczna „Taruta”, która po Mszach będzie zbierać ofiary na sierociniec w Ukraińskim Tarnopolu.
  • Przypominamy, że w naszym sanktuarium od pierwszej niedzieli wakacji, tj. 2 lipca nie będziemy odprawiali Mszy św. o godz. 7.00 rano. Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.30 i 17.00, jak również Msze św. i nabożeństwa w tygodniu pozostają bez zmian. Pełną informację o tym znajdziemy w gablocie przed kościołem.
  • W dniach 11-16 lipca odbędzie się Piesza Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem „Idziemy z pośpiechem”. Zapisy w parafii farnej w dn. 6-8 oraz 10 lipca. Szczegóły na plakacie. Na potrzeby tej Pielgrzymki możemy wrzucać ofiary do skarbony św. Antoniego – zostaną one przekazane organizatorom pielgrzymki, zgodnie z prośbą Ks. Dziekana.
  • Przypominamy, iż w naszej Archidiecezji działa Ośrodek Pomocy Duchowej, gdzie można skorzystać z modlitwy wstawienniczej, pomocy w rozeznawaniu duchowym czy pomocy księdza egzorcysty. Kontakt i szczegóły na plakacie.