Ogłoszenia duszpasterskie:

  • Dziś I niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 14.30 i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o 15.00.
  • Jutro, w poniedziałek, 3 lipca, święto Św. Tomasza Apostoła. Tego dnia wypominki roczne wyczytamy o 16.30, a o 17.00 Msza św. w intencjach naszych zmarłych.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa w intencji powołań oraz wynagradzające Sercu Bożemu.
  • Taca zebrana w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na utrzymanie i prace konserwatorskie przy naszym sanktuarium, teraz szczególnie na naprawdę urządzeń elektronicznych, które uszkodziła przechodząca pod koniec czerwca przez nasze miasto burza. Za naszych dobroczyńców modlimy się w każdą środę podczas Mszy św. o godz. 8.00.
  • W dniach 11-16 lipca odbędzie się 154. Piesza Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem „Idziemy z pośpiechem”. Zapisy w parafii farnej w dn. 6-8 oraz 10 lipca. Szczegóły na plakacie. Na potrzeby tej Pielgrzymki możemy wrzucać ofiary do skarbony św. Antoniego – zostaną one przekazane organizatorom pielgrzymki, zgodnie z prośbą Ks. Dziekana. W pielgrzymce można wziąć również udział jako duchowy pielgrzym. Karty duchowego pielgrzyma wyłożone są na stoliku pod chórem.