OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

  • Jutro Uroczystość św. Ignacego z Loyoli – założyciela Towarzystwa Jezusowego. Szczególnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00, podczas której będziemy modlić się za naszą wspólnotę Jezuitów. Na każdej Mszy będziemy święcili wodę św. Ignacego i będzie ona dostępna dla osób chętnych przy ołtarzu św. Ignacego. Zachęcamy, by wziąć własne naczynie na wodę.
  • W środę modlimy się za naszych dobroczyńców na Mszy o godz. 8.00, a po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca: nabożeństwo w intencji powołań w czwartek po Mszy św. wieczornej. Tego dnia też wieczorem spowiedź będzie możliwa tylko przed albo po Mszy św. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa w piątek po Mszy św. rannej i wieczornej; nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Za tydzień Święto Przemienienia Pańskiego i zarazem I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14:30, nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa o godz. 15.00.