OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

  • Z racji I niedzieli miesiąca zapraszamy dziś na adorację Najśw. Sakramentu od godz. 14.30. Ta półgodzinna adoracja w milczeniu może być okazją do spotkania z Bogiem na dłuższej modlitwie w dzień Pański. Po niej, o 15.00, koronka do Miłosierdzia Bożego, wyjaśnienie papieskich intencji na wrzesień oraz nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  • Jutro, w poniedziałek 4 września odpust Matki Bożej Pocieszenia – Pani naszej Trybunalskiej. Suma odpustowa o godz. 17.00. Kazanie wygłosi o. Lesław Ptak, jezuita, przełożony wspólnoty z Torunia. Przed Mszą św. z racji pierwszego poniedziałku miesiąca odczytamy wypominki roczne. Po Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótkim koncercie organowym w wykonaniu naszego organisty p. Adriana Wojtani.
  • W środę o 8.00 Msza św. w intencji naszych dobroczyńców, a po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa.
  • W piątek, 8 września, święto Narodzenia NMP. Tego dnia, jak zawsze, adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego i okazja do spowiedzi aż do 17.00. W sobotę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Trybunalskiej.
  • Za tydzień II niedziela miesiąca, ofiary zebrane tego dnia przeznaczymy na dalsze prace konserwacyjne i remontowe przy Sanktuarium. W ostatnich dniach otrzymaliśmy wsparcie finansowe z województwa łódzkiego, co oznacza, że prace na rusztowaniach potrwają dłużej niż planowaliśmy.
  • Parafia Królowej Pokoju zaprasza w I czwartek miesiąca, 7 września, na Godzinę Świętą – Adorację Najśw. Sakramentu od godz. 23.00 do północy.
  • Wspólnota Domowego Kościoła oraz Dyrekcja kina Helios zaprasza na pokaz specjalny filmu „Ulmowie – błogosławiona rodzina”. Seans odbędzie się  w kinie Helios w środę, 6 września, o godz. 18.00. Cena biletu 18.90 PLN.