OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  • W tym tygodniu:

– we wtorek Msza św. w intencji władzy ustawodawczej i sądowniczej o godz. 17.00; 
– w środę Msza św. za dobroczyńców sanktuarium i domu zakonnego o godz. 8.00
– w piątek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Imieniny obchodzi o. Michał Bryksy. O godz. 17.00 Msza św. w intencji o trzeźwość mieszkańców Piotrkowa i okolic. Tego dnia po raz ostatni będzie Adoracja Najśw. Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 15.00. Przypominamy, iż od 6 października adoracja i spowiedź zostają przesunięte na czas po Mszy św. wieczornej aż do godz. 19.00. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.

 

  • W sobotę, 30 września, odbędzie się pierwszy powakacyjny Wieczernik Trybunalski. Rozpoczynamy o godz. 15.00 w sali Kana – wejście przez dom zakonny. Tematem będzie: „Droga wiary – Abraham”. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.
  • Za tydzień I niedziela miesiąca: Msza św. w intencji Apostolstwa Modlitwy o godz. 8.00, adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 14:30, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 15.00. Tego dnia rozpoczyna się miesiąc październik – zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. wieczornej. Na różańcu będziemy się modlili każdego dnia października po Mszy św. wieczornej.