OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  • Rozpoczynają się ferie, wszystkich nauczycielom, katechetom i uczniom życzymy dobrego wypoczynku. Nasi Ojcowie katecheci również będą w tym czasie wyjeżdżać, stąd w niektóre dni spowiadać będziemy tylko po Mszy św.
  • W środę Msza św. za dobroczyńców o godz. 8.00, a wieczorem zapraszamy na Wieczernik Trybunalski, którym rozpoczniemy cykl pt. „Szkoła Rozeznawania Duchowego”. Początek Mszą św. o 17.00, po niej konferencja w Sanktuarium oraz krótka modlitwa. Prowadzenie całości: o. Grzegorz. Szczegóły na plakacie. W trakcie Wieczernika będzie można złożyć ofiarę na pokrycie jego kosztów.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo w intencji powołań w czwartek po Mszy wieczornej; nabożeństwo do NSPJ w piątek po Mszy św. porannej i wieczornej. Tego dnia dodatkowy czas spowiedzi od godz. 17.00 do 19.00 w połączeniu z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w sobotę po Mszy św. porannej, a wieczorem Nowenna do MB Trybunalskiej.
  • W piątek, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. W katedrze łódzkiej tego dnia Msza św. o godz. 12.00 w intencji osób konsekrowanych. Zaś do naszego Sanktuarium przybędzie pielgrzymka kilkunastu Posłów naszego Parlamentu. Posłowie pomodlą się przed obrazem swojej patronki Matki Bożej Trybunalskiej.
  • Za tydzień 1-sza niedziela miesiąca. O godz. 8.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Modlitwy, a popołudniu adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 14.30 i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 15.00.
  • Wspólnota Domowego Kościoła oraz Dyrekcja kina Helios zaprasza na specjalny seans filmu „Wandea – zwycięstwo albo śmierć” o obronie wiary katolickiej w ogarniętej rewolucją Francji. Termin: 29 stycznia o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie pod chórem.
  • Plan kolędy w parafii farnej na najbliższy tydzień znajduje się w gablocie przy wejściu do kościoła.
  • Godzina święta – Adoracja Najśw. Sakramentu w I czwartek miesiąca od godz. 23.00 do północy w parafii Królowej Pokoju.