OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: jutro, 22 kwietnia, święto Najśw. Maryi Panny, Matki Towarzystwa Jezusowego – narodziny naszego zakonu; we wtorek, 23 kwietnia, Uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski; w czwartek, 25 kwietnia, święto św. Marka Ewangelisty.
  • W środę, 24 kwietnia Msza św. za naszych dobroczyńców o godz. 8.00, a wieczorem kolejny Wieczernik Trybunalski, który rozpoczniemy Mszą św. o 17.00. W czasie naszego spotkania i modlitwy będzie konferencja pt.: „Taktyka dobrego i złego ducha w naszym życiu”. Szczegóły na plakacie, serdecznie zapraszamy!
  • W czwartek po Mszy św. wieczornej w sali Salomon w domu zakonnym – kolejne spotkanie uczestników 33-dniowych rekolekcji zawierzenia św. Józefowi.
  • W piątek po Mszy św. o 17.00 możliwość modlitwy osobistej przed Najśw. Sakramentem do godz. 19.00 oraz spowiedź od 17.00 do 19.00. W sobotę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Trybunalskiej.
  • Ojciec Andrzej ciągle cierpi na skutki jakiegoś wirusa grypy i jest na zwolnieniu, stąd również w tym tygodniu w niektóre dni spowiedź będzie możliwa tylko po Mszach św. Informacje o szczegółach znajdziemy na rozpisce codziennych intencji w gablocie oraz w internecie.
  • Do czasopisma „Niedziela” dołączyliśmy „Gościa Niedzielnego”. Zaprenumerowaliśmy go na pół roku, jeśli będzie cieszył się powodzeniem, to przedłużymy tę prenumeratę. Jego koszt jest taki sam jak „Niedzieli” – 10 PLN. Należności wrzucamy do skarbony pod chórem.