OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  • W poniedziałek, 29 kwietnia, obchodzimy święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i patronki Europy. Jest to również dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
  • W środę – 1 dzień maja – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. O godz. 8.00 modlimy się za naszych dobroczyńców, a wieczorem rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które przez cały maj będziemy odprawiali po Mszy św. wieczornej. Tego dnia także nabożeństwo do św. Józefa z racji I środy miesiąca.
  • W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca:

               W czwartek wieczorem modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczornej w sali Salomon – kolejne spotkanie uczestników 33-dniowych rekolekcji zawierzenia św. Józefowi.

               W piątek, 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą o godz. 00, 9.30 oraz 17.00. Z racji uroczystości nie będzie tego dnia nabożeństw pierwszo-piątkowych; także nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Wieczorem spowiedź tylko podczas Mszy św., nie będzie wieczornej Adoracji Najśw. Sakramentu.

              W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. porannej, a wieczorem Nowenna do MB Trybunalskiej.

 

  • Za tydzień I niedziela miesiąca: o godz. 8.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Modlitwy, a od 14.30 Adoracja i nabożeństwo do NSPJ.
  • Parafia Królowej Pokoju zaprasza w I czwartek na godzinę świętą – Adorację Najśw. Sakramentu od godz. 23.00 do północy.