OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  • Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które przeznaczymy na utrzymanie i wszelkie prace przy naszym Sanktuarium, jak również za wsparcie 155 Pieszej Pielgrzymki Piotrkowskiej na Jasną Górę.
  • Informujemy, że decyzją o. Prowincjała z naszej wspólnoty odchodzi o. Andrzej Lemiesz, który udaje się do Bydgoszczy. Zmiana nastąpi pod koniec sierpnia, oficjalnie pożegnamy go pod koniec czerwca. Jednocześnie do naszej wspólnoty przybędzie o. Michał Maciejny, który za dwa tygodnie w Warszawie przyjmie sakrament święceń. O. Michał będzie kończył studia w Warszawie, pomagał przy Sanktuarium, uczył katechezy oraz zajmował się młodzieżą i wspólnotą MAGIS. Przywitamy go w połowie sierpnia, a swoją Mszę św. prymicyjną odprawi 1 września w naszym Sanktuarium.
  • We wtorek zapraszamy na kolejną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie na godz. 18.30. Pół godziny przed Mszą św. – różaniec. Szczegóły na plakacie.
  • Tygodniowy rozkład stałych nabożeństw bez zmian: w środę o godz. 8.00 Msza św. za naszych dobroczyńców, w piątek Adoracja i możliwość spowiedzi od 17.00 do 19.00, a w sobotę nowenna do MB Trybunalskiej po Mszy św. wieczornej. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe.
  • W najbliższą sobotę, 15 czerwca, odbędzie się Dzień Wspólnoty Archidiecezji Łódzkiej. Szczegóły na plakacie pod chórem.
  • Na plakacie w gablocie znajdziemy również informacje o 155. Pieszej Piotrkowskiej Pielgrzymce na Jasną Górę: termin pielgrzymki oraz zapisów. Serdecznie na nią zapraszamy!